Ponedjeljak - Petak: 07:00 - 15:00
Ivana Gundulića 10, 43000 Bjelovar

1. kolo HALS-a za starije kategorije i kategorije limača i limačica

Mlađe kadetkinje:

200m – 25. mjesto Nina Vargović-Pavlić 30,80s; 46. mjesto Ana Volf 35,03s
Skok u vis – 17. mjesto Petra Blažević 1,05m
Bacanje vortexa – 14. mjesto Nina Vargović 28,47m; 22. mjesto Sara Huskić 20,77m; 24. mjesto Ema Čordaš 17, 78m; 25. mjesto Tena Trajkovski 17,75m

Mlađi kadeti:

200m – 22. mjesto Fran Ileković 32,46s; 25. mjesto Matija Marčan 33,97s: 26. mjesto Karlo Žiža 35,11s
Dalj zona – 15. mjesto Fran Ileković 3,69m; 20. mjesto Matija Marčan 3,17m; 21. mjesto Rafael Knežević 2,96m
Vortex – 15. mjesto Rafael Knežević – 28,09m

Mlađe juniorke

300m – 6. mjesto Lucija Jozić 43,85s; 12. mjesto Ivana Perković 46, 94s; 13. mjesto Pia Birač 47,75s
100m pr. 2. mjesto Iva Šimić 17,07s

Mlađi juniori

300m – 7. mjesto Fran Drljača 40,76s
Bacanje Koplja (700g) – 3. mjesto Krešimir kelava 12,47m

Seniori i juniori

Skok u dalj – 3. mjesto Ivan Ljubičić 5,98m
Kugla (7,26kg) – 2. mjesto Jan Jelinek 12.08
Koplje (800g) – 2. mjesto Ivan Ljubičić 35,19m; 5. mjesto Jan Jelinek 30,78m
Štafete: 4 x 60m (mix, ml. kadeti i kadetkinje) 9. mjesto Bjelovar 2 – 36,72s(F. Ileković, A. Volf, M. Marčan, N. Vargović-Pavlić); 10. mjesto Bjelovar 1 – 36,99s(P. Blažević, T. Trajkovski, R. Knežević, K. Žiža)
4x 100m (mix ml. juniori i juniorke) 1. mjesto Bjelovar 51.49s (K. Kelava, L. Jozić, I. Šimić, F. Drljača)

1. kolo HALS-a za limače i limačice u Čakovcu, 01.05.20022. godine (nedjelja)

Limačice (2011. g.)

Dora Vuglovečki – 22. mjesto 2,99m (skok u dalj), 14. mjesto 24,34m (bacanje vortex-a), 31. mjesto 37,03s (trčanje 200m)
Mirka Vitković – 27. mjesto 2,71m (skok u dalj), 34. mjesto 11,45m (bacanje vortexa), 34. mjesto 38,96s (trčanje 200m)

Limačice (2012)

Helena Volf – 11. mjesto 3,33m (skok u dalj), 20. mjesto 12,00m (bacanje vortex-a), 14. mjesto 35,55s (trčanje 200m)

Limačice (2013. g.)

Gita Trajkovski – 25. mjesto 2,44m (skok u dalj), 28. mjesto 8,53m (bacanje vortex-a), 16. mjesto 37,76s (trčanje 200m)
4 x 60m limačice; 12. mjesto Ak Bjelovar 42,35s (G. Trajkovski, M. Vitković, D. Vuglovečki, A. Volf)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
PODIJELI S PRIJATELJIMA!