Ponedjeljak - Petak: 07:00 - 15:00
Ivana Gundulića 10, 43000 Bjelovar

Pojedinačno prvenstvo HALS-a za starije kategorije

U nedjelju, 09.10.2022. godine u Varaždinu se održalo pojedinačno prvenstvo HALS-a za starije kategorije.

Atletičarke i atletičari Atletskog kluba Bjelovar bili su sjajni, nažalost natjecanje je obilježila ozljeda našeg Krešimira Kelave, te ovim putem želimo još jednom iskazati žaljenje i želju za brzim oporavkom i povratkom u naše redove.

Moramo istaknuti sprinterice i sprintere, našu Anu, Ivanu, Luciju, Frana i Ivana, koji su bili fantastični, jednostavno su „proletili“ stazom i osvojili dva zlata, dva srebra i jednu broncu, zatim Ivu koja je bacila koplje koje je „doletilo“ do drugog mjesta i srebrne medalje, našu Luciju koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju u izrazito napornoj disciplini (600m) i ponovo nas osvojila svojom srčanošću i borbenošću.

Ivana koji je doskočio do „zlatnog“ prvog mjesta u skoku u dalj te našeg Jana koji je bacio kuglu do odličnog drugog mjesta i time zaokružio osmu osvojenu medalju za naš klub. Bravo i za naše najmlađe koji se trude, pokazuju mogućnosti i želju i što je najvažnije da jednoga dana izrastu u uspješne sportaše.

Seniori

100m – 1. mjesto Ivan Ljubičić 11,61s

Dalj – 1. mjesto Ivan Ljubičić 5,72m

Kugla – 3. mjesto Jan Jelinek 12,11m

Mlađe juniorke

100m – 1. mjesto Ana Mišir 12,90s (OR); 2. mjesto Ivana Perković 13,17s (OR); 4. mjesto Iva Šimić 13,27s (OR); 5. mjesto Lucija Jozić 13,42s (OR); 8. mjesto Pia Birač 14,38s

600m – 3. mjesto Lucija Jozić 1:43,24 (OR)

Koplje (500g) – 2. mjesto Iva Šimić 26,67m

Mlađi juniori

100m – 2. mjesto Fran Drljača 12,31s (OR)

Kadetkinje

100m – 17. mjesto Sara Pandurić 14,12s; 28. mjesto Patricia Sabo 16,39s

Koplje (500g) – 4. mjesto Patricia Sabo 19, 39m

Mlađe kadetkinje

60m – 17. mjesto Nina Vargović – Pavlić 8,78s (OR); 42. mjesto Dina Magdić 9,52s; 44. mjesto Ana Volf 9,64s (OR); 45. mjesto Erna Tandarić 9,71s (OR); 46. mjesto Sara Huskić 9,75s (OR); Petra Blažević 9,89s

Dalj – 29. mjesto Tena Trajkovski 3,26m; 30. mjesto Petra Blažević 2,81m

300m – 11. mjesto Nina Vargović-Pavlić 48,21s (OR); 27. mjesto Tena Trajkovski 55,84s

Vortex – 24. mjesto Sara Huskić 20,29m; 28. mjesto Erna Tandarić 14,99m; 29. mjesto Dina Magdić 13,75m; 30. mjesto Ana Volf 12,40m

Štafeta (100-200-300-400m) 12. mjesto (Ana Volf, Petra Blažević, Nina Vargović-Pavlić, Tena Trajkovski) 2:55,71

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
PODIJELI S PRIJATELJIMA!